Logo
15 Січня 2015, 17:23

В Івано-Франківську розтанула ковзанка біля Ратуші (ФОТО)

В Івано-Франківську ковзанка біля Ратуші встановлена з ініціативи міської влади розтанула.

ковзанка

В цьому випадку можна було б говорити про чергову погодну аномалію. Але, таку ситуацію можна було передбачити, особливо, якщо врахувати досвід минулого року.

Якщо б хтось з тих, хто приймав таке рішення, поцікавився температурними режимами у січні протягом кількох останніх років, висновок би був очевидним.

Ковзанка біля Ратуші встановлена другий рік поспіль. І в січні 2014 року вона не виправдала очікувань. Бажаючих використовувати лід за прямим призначенням виявилось небагато.

Температурні коливання перетворили лід не дуже доброї якості у повністю непридатний. Цього року ситуація повторилась. І навіть пункт прокату ковзанів, який поставив поряд один з підприємців нічого не змінив.

В минулому році на бортах ковзанки розмістив рекламу один з ювелірних салонів. Це дозволило частково компенсувати витрати. Але, через низьку ефективність роботи ковзанки - цього року не знайшлось бажаючих розміщати рекламу.

Фактична непотрібність ковзанки у цьому місці не єдина проблема. На створення цього обєкту витратили бюджетні кошти, які внаслідок потепління перетворились на воду.

ковзанка1

Фіртка

Схожі Новини