Logo
31 Січня 2016, 14:00

В Івано-Франківську склали присягу нові патрульні поліцейські (ФОТО)

Сьогодні, 31 січня, на площі перед облдержадміністрацією склали присягу нові поліцейські Управління патрульної поліції Івано-Франківська.

11

В Івано-Франківську до робити приступить 208 патрульних, з яких 56 дівчат. Серед поліцейських Івано-Франківська 27 учасників АТО.

«Роботу поліції оцінюватимуть громадяни міста. Моя робота – налаштувати, навчити. Зі своєї сторони від поліцейських я вимагаю максимальної поваги один до одного та до громадян, тоді піде робота. Також прошу розуміння від містян  та підтримки – це найголовніше. Якщо вона буде – тоді ми наведемо порядок в місті», – Зазначив начальник управління патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець

Перше нічне чергування розпочнеться вже сьогодні ввечері. Міхалець каже, що патрульні націлені на роботу, вони розуміють куди вони виходять.

«Сьогодні побачите як місто засяє синіми проблисковими маячками», – посміхається головний патрульний поліцейський Івано-Франківська.

В урочистій церемонії складання присяги взяла участь Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе. Вона висловила сподівання, що нові франківські поліцейські принесуть вітер змін у наше місто.

«Я впевнена, що всі ці хлопці та дівчата прийшли сюди для того, щоб змінити країну. Дякую Вам за це. Ви повинні пам’ятати, що якщо хочете досягти успіху, найголовніше те, як ви будете поводитися з людьми», – зазначила Хатія Деканоідзе.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

12

13

14

15

17

16

18

19

20