Logo
16 Вересня 2014, 15:43

В Івано-Франківську стартує конкурс на кращий героїко-патріотичний твір.

До 14 жовтня, Дня Покрови Пресвятої Богородиці,  серед учнів 5-11 класів шкіл міста Івано-Франківська  відбудеться Конкурс на кращий літературний героїко-патріотичний твір. Конкурс проводиться за сприяння управління освіти і науки Івано-Франківського міськвиконкому протягом місяця з 14 вересня по 12 жовтня.

 козак

Учні всіх івано-франківських шкіл матимуть можливість подати конкурсним комісіям свої твори на теми: "Народ мій є, народ мій завжди буде..." (10-11 класи) та "Слава козацька не вмре, не поляже!" (5-9 класи) Учні, твори яких пройдуть відбір на першому етапі, відвідають з екскурсією "Козацькі могили" в місті Берестечку.

А в листопаді учні-переможці конкурсу у вікових номінаціях та їх вчителі української мови та літератури отримають дипломи, призи та грошові премії під час урочистого вручення за участю знаних людей Івано-Франківська.

«Лицарі України - козаки віддали себе та рідну землю під Покров Пресвятої Богородиці. З того часу 14 жовтня ми посилаємо молитви до Неба за тих, хто відстоював право українців мати свою Державу. Конкурс творів покликаний спонукати дітей до роздумів над сторінками нашої історії та сьогодення, це свого роду складання подяки воякам, які і у цю мить утверджують Соборну Україну», – серед іншого написав О.Шевченко в своєму звернення до учнів та батьків.

Також, як повідомили в організаційному комітеті, за результатами конкурсу буде видано альманах – збірку найкращих творів, які буде передано українським військовослужбовцям на Схід України та подаровано на згадку переможцям конкурсу.

Про конкурс можна дізнатись у вчителів української мови кожної івано-франківської школи.