Logo
25 Жовтня 2014, 11:45

В Івано-Франківську стартувала акція «Святий Миколай іде до сиріт»

У рамках акції «Святий Миколай іде до сиріт» іванофранківці можуть допомогти дітям з дитбудинку або школи-інтернату. Діти з сиротинців пишуть листи до Миколая, у яких просять про омріяні подарунки. Ви можете здійснити дитячу мрію та подарувати те, чого малята просять у своїх листах. Акція традиційно розпочинається задовго до свята Миколая.

миколай

З дитячих листів можна дізнатися також, чим живе дитина, яким є її навколишній світ, що її болить і чого їй бракує. Діти радо пишуть про свої уподобання, улюблені предмети в школі, про свої мрії та особливі здібності, пише Репортер.

Уся пошта до Святого Миколая розповсюджується серед жителів міста та області в приміщенні Мальтійської служби допомоги за адресою: вул. Лесі Українки, 1 (навпроти Катедрального собору). Тут можна отримати листа, а також вичерпну інформацію про те, як найкраще здійснити дитячу мрію.

Не потрібно хвилюватись, що Ви не взмозі допомогти Миколаю виконати всі дитячі прохання, треба дивитися на них творчо і з розумінням. Не потрібно надто дорогих подарунків, краще придбати речі, які, на ваш погляд, будуть корисними. Заохочуємо написати також кілька гарних слів до дитини – як відповідь від Миколая.

На приготування подарунка дається достатньо часу. Подарунок потрібно принести у Мальтійську службу до 10 грудня. В день свята кожна дитина з двадцяти сиротинців, притулків чи шкіл-інтернатів отримує свій особистий подарунок.