Logo
11 Січня 2017, 10:00

В Івано-Франківську стартувала реєстрація на пробне ЗНО-2017

Усі випускники шкіл мають змогу пройти пробні незалежні оцінювання, які відбудуться 1 та 8 квітня.

zno-2017

Про це повідомляє Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти.

З метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця щороку Український та регіональні центри оцінювання якості освіти організовують пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

У 2017 вартість одного пробного тесту для осіб, які проживають у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях, складе 129 гривень.

Кожен учень може пройти пробне випробування з української мови та літератури та одного з тестів за вибором – математики, біології, історії України, географії, хімії. До тестів за вибором також входять і іноземні мови – англійська, іспанська, німецька, російська та французька.

За допомогою пробного тестування учасники зможуть ознайомитись з процедурою проведення оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Пробне ЗНО є важливою складовою для підготовки до тестування, яке максимально наближене до процедури проведення основного іспиту. Пробне тестування дозволяє учасникам навчитись попарактикуватись заповнювати бланки відповідей, ефективно розподіляти час для вирішення завдань, отримати результат тестування для оцінки свого рівня знань та психологічно налаштуватись на проходження основного тесту.

Участь у пробному ЗНО може взяти особа, яка виявила бажання пройти пробне ЗНО, зареєструвалася для цього на сайті ІФРЦОЯО www.test.if.ua з 10 до 31 січня 2017 року та своєчасно оплатила зазначену послугу.

Нагадаємо, учні, які отримають рекомендації для вступу до вишів на "бюджет", не всі отримуватимуть стипендію, а лише ті, що посіли найвищі місця в рейтингу, складеному навчальними закладами. При цьому для ВНЗ III-IV рівня акредитації мінімальна стипендія буде на рівні 1100 грн, що на 33,4% більше, ніж у минулому році. А відмінники отримуватимуть стипендію на 72,9% більшу, ніж зараз, – 1600 грн, тобто на рівні прожиткового мінімуму.