Logo
31 Жовтня 2015, 15:25

В Івано-Франківську стартував 12 годинний марафон наймасштабнішої в Західній Україні конференції “Design Village 2015″ (фото)

Сьогодні, 31 жовтня, в Івано-Франківську стартував 12 годинний марафон наймасштабнішої в Західній Україні конференції “Design Village 2015″.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2015/10/Design-Village-konferentsiya-dizayneriv-dizayn-Ivano-Frankivsk-5038.jpg

Близько 350 учасників з різних куточків України з’їхалися до Франківська аби поділитися досвідом, обговорити актуальні питання різних сфер дизайну, пише Галка.

“Такі події, як “Design Village” – це спосіб згуртуватися, розвиватися, шукати нові горизонти для власного покликання чи ремесла. Також для всіх це величезний меседж – в ІТ можна працювати і не виїжджаючи закордон, ставати успішним в Україні. Окрім того, студенти, котрі ще не отримали свої дипломи, але вже намагаються щось створити і знайти себе у сфері дизайну зможуть отримати те, чого не вистачає ВУЗам – діалогу з практиками”, – розповідає організатор заходу Лідія Бойчук.

Під час конференції в Франківську виступлять 12 спікерів з різних сфер дизайну.

“Ми запросили 12 спікерів, які вважаються зразковими спеціалістами в своїй галузі. Це наче до нас приїхав Джонні Депп, але в сфері дизайну. Сама конференція проходитиме в форматі обговорення”, – пояснює Лідія Бойчук.

Лекції Design Village триватимуть сьогодні до пізнього вечора, а завтра о 12 годині в громадському ресторані Urban Space відбудеться безкоштовна лекція Миколи Ковальчука.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2015/10/Design-Village-konferentsiya-dizayneriv-dizayn-Ivano-Frankivsk-5041.jpg

  http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2015/10/Design-Village-konferentsiya-dizayneriv-dizayn-Ivano-Frankivsk-5049.jpg   http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2015/10/Design-Village-konferentsiya-dizayneriv-dizayn-Ivano-Frankivsk-5046.jpg