Logo
25 Листопада 2014, 17:18

В Івано-Франківську стартував міжнародний конкурс на кращий дитячий простір

Сьогодні в Івано-Франківську відбулася презентація спільного проекту середовища «Тепле місто», ГО «Мами Прикарпаття» та Департаменту містобудування і архітектури міськвиконкому  – міжнародного архітектурного конкурсу «Місто дружнє до дітей».

конкурс

Ідея конкурсу – створення в Івано-Франківську не просто дитячих майданчиків, а цілих дитячих просторів. Локацій, на яких будуть розміщені дитячі простори, буде п’ять. Вони охоплять, в основному, центральну частину міста.

 «Перша територія – це площа Міцкевича. Вона не включає сам сквері і територію з пам’ятником. Це має бути пішохідна частина вулиці Вітовського і площа перед Л’юмєром. Друга – це вулиця Вірменська. Там завдання – розбити бар’єр у вигляді смітників, які там знаходяться, та зробити пішохідний прохід до Валів. Третя – це вулиця Низова. Ми плануємо облагородити цю територію та усунути стихійну торгівлю. Четверта – Привокзальна площа. І п’ята – сквер за кінотеатром Космос. Там взагалі нічого не відбувається і не розвивається», – розповів  координатор проекту, архітектор Андрій Назаренко.

Що ж до самого конкурсу, то детальна інформація для всіх, хто бажає прийняти в ньому участь розміщена на сайті child-frienldy.org.  За словами Андрій Назаренко, організатори радо вітатимуть ідеї не лише від серйозних проектних організацій, а й від студентів-архітекторів та інших креативних людей з усього світу.

Призовий фонд конкурсу складає 3600 євро. Перше місце - 1800 євро, друге - 1200 та 600 євро для того, чий проект займе третю сходинку.

«Розпочинається проект сьогодні, 25 листопада. Прийом заявок і конкурсних робіт триватиме до 15 травня 2015 року. Основні наші вимоги – це відповідність існуючим нормам, інтеграція в міський простір та інноваційність. Чергові конструкції з металу у вигляді ракет чи гірок нам не потрібні», - каже координатор проекту.

Схожі Новини