Logo
30 Квітня 2015, 11:20

В Івано-Франківську стартував конкурс навстановлення системи GPS-навігації у маршрутках

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради оголошує конкурс з організації та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування в м. Івано-Франківську.

наігатор

Об’єктом конкурсу – є послуга із запровадження системи диспетчеризації, виконання функції оператора цієї системи та інформаційного доступу до неї, що дозволить забезпечити організацію та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування у м. Івано-Франківську.

Учасниками конкурсу можуть бути суб’єкти господарювання які можуть виконати постачання та впровадження автоматизованої системи оперативного диспетчерського керування транспортними засобами з метою надання об'єктивних даних для здійснення контролю за виконанням зобов'язань Перевізниками згідно з договорами на здійснення пасажирських перевезень на міських маршрутах загального користування в м. Івано-Франківську та забезпечення віддаленого безперервного on-line контролю за дотриманням схеми й розкладу руху транспортних засобів з використанням даних приладів GPS-моніторингу.

Конкурс є відкритим для всіх претендентів, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам. Учасники повинні продемонструвати конкурсній комісії роботу системи gps-моніторингу.

Довідкову інформацію з питань проведення конкурсу, можна отримати в Департаменті комунального господарства, транспорту і зв’язку виконавчого комітету (м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 7 каб. 207, e-mail: dkgmvk@ukr.net або за тел.(03422)3-25-32, контактна особа – заступник начальника відділу тендерних закупівель, проектів та кошторисних розрахунків Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку, секретар  конкурсної комісії Чумаченко Себастьян Михайлович).

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: 12.00 год. 12 травня 2015 року.

Детальніше про умови конкурсу ТУТ