Logo
9 Лютого 2015, 14:43

В Івано-Франківську студентам-медикам покажуть документальний фільм про лікарів на війні

Сьогодні, 9 лютого, о 15:30 в актовому залі Івано-Франківського базового медичного коледжу (вул. Гетьмана Мазепи, 165,) з ініціативи телерадіокомпанії «Вежа» відбудеться презентація 30-ти хвилинного фільму під назвою «Час шпиталю».

медики

Документальний фільм висвітлює роботу військових медиків з пораненими вояками АТО в головному військовому госпіталі Одеси, інформують організатори, передає Фіртка.

Стрічка знімалася протягом тижня. Документальна робота побудована на коротких інтерв’ю медиків та поранених українських вояків. Також застосовані архівні кадри з особистого архіву лікарів.

На заході будуть присутні автори роботи – журналістка Ольга Цьома та оператор Андрій Шкварла. Після перегляду відбудеться відкрита дискусія «Медики на війні» з лідерами місцевого волонтерського руху – Наталею Сербин та Наталею Перцович.

Навесні кінострічка "Час шпиталю" буде презентована у Німеччині на документальному фестивалі "Goeast" (в рамках трилогії).

Фільм знятий при підтримці телерадіокомпанії «Вежа», Одеської телерадіокомпанії «РІО» таDW Akademie .

Про фільм: За обрієм мирного життя не буває вроздріб. Там лише пліч-о-пліч проти ворога. Одні - зі зброєю в руках, інші - у білих халатах. На передовій допомагає вистояти єдність. Це час болю та мужності, скалічених тіл та надлюдської витримки. Щодня військова картина обростає новими фактами та очевидцями. Приховувати її не можна. Це наша історія. Це Час Шпиталю. Там, як у дзеркалі,помітні усі наслідки війни.

Схожі Новини