Logo
28 Квітня 2015, 19:03

В Івано-Франківську тариф на вивезення сміття зріс до 9,5 грн. Перевізникам поставили умови

Івано-Франківський виконавчий комітет розглянув питання про коригування тарифів з вивезення ТПВ що надаються «АТП0928» та "Автоколона 2222".

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Як пояснив директор департаменту житлово-комунального господарства транспорту і зв’язку Михайло Смушак, до цього часу АТП 0928 надавало послуги по ціні 5, 95 грн і 6,41 грн, пише Фіртка.

Втім, у зв’язку із зростанням цін, вартість послуг збільшують до 9,51 грн.

«Подані нові тарифи пов’язані із ростом цін. Пропонується встановити 9,51 грн. Розмір тарифу збільшився за рахунок вартості дизпалива, газу, мінімальної зарплати», - зауважив Михайло Смушак.

Як зауважив секретар міської ради Микола Вітенко, до перевізника є багато зауважень, щодо надання якості послуг і на його думку варто спочатку провести конкурс, а потім говорити про вартість.

«Я не готовий голосувати за підвищення тарифів без дієвих механізмів, а саме проведення нового конкурсу на вивезення ТПВ», - говорить Вітенко.

Також як зауважив Михайло Смушак, Департамент звертався у профільне міністерство щоб дати роз’яснення, чи зміна тарифу є підставою для проведення нового конкурсу на вивезення ТПВ. З міністерства відповіли, що конкурс проводити не потрібно.

Самі ж перевізники кажуть, що надають послуги згідно умов.

«І сторони виглядає, що ми не вивозимо сміття, але машини постійно у русі», - наголосив директор АТП 0928 Максим Василечко.

Міський голова Віктор Анушкевичус говорить, що є претензії до перевізників, але каже, що розуміє наслідки, які можливі у випадку, коли перевізник просто не виїде на роботу.

«Контрольний пакет у АПТ 0928 належить міській раді. Ми можемо проводити збори товариства. Зауваження все-таки були. Погоджуюся з вами що вони стосувалися великогабаритних відходів, головним чином. Те, що зауважень було багато – це факт. І по засміченістю контейнерних майданчиків, і по людському фактору», - наголосив Віктор Анушкевичус.

Мер запропонував прописати додаткову угоду в якій перевізник зобов’язується на протязі 15 місяця привести до належного стану усі контейнерні майданчики, закупити за власні кошти 10 контейнерів для великогабаритних відходів і погасити заборгованість перед КП «Полігон-ТПВ». Нові тарифи вступлять у силу тоді, коли будуть виконані усі зобов’язання.

«Нові тарифи діятимуть, але якщо за 1,5 місяці перевізник не виконає умови додаткового договору, то розривається угода і проводиться новий конкурс. Нехай заходить новий перевізник. Бажаючі є. Розумію ваші проблеми, але хочу, щоб ви розуміли мешканців», - констатував мер.

За проголосували 9 членів виконкому.

Схожі Новини