Logo
15 Травня 2015, 13:43

В Івано-Франківську урочисто розпочали будівництво нового дитячого садочка (ФОТО)

Сьогодні, 15 травня, в Івано-Франківську відбулося урочисте відкриття початку будівництва садочка, як виконання соціальних зобов'язань забудовника перед громадою.

16

Садочок буде розташований між вулицями Національної гвардії, Коновальця та Сорохтея. Замовником будівництва є ТзОВ "Арсенал-Сіті", а генеральним підрядником –  ТзОВ "МЖК Експрес-24".

«Генеральним планом на даній ділянці було передбачено будівництво двох дитячих садків та загальноосвітньої школи. Ми виконуємо взяті на себе зобов`язання, тому будівництво першого дитячого садочка ми розпочали сьогодні. Садочок розрахований на 90 місць. Під його будівництво відведена земельна ділянка в пів гектара – це площа, яка забезпечить повне функціонування дитячого садочка. Будівництво плануємо завершити у 4 кварталі 2016 року. І, хочу наголосити, що це буде не сирець, а повністю укомплектований всім необхідним та готовий до роботи дитячий садочок», –  зазначив голова ТзОВ «Арсенал-Сіті» Тарас Виноградник.

За його словами, кошторисна вартість будівництва –  близько 14 мільйонів гривень.

«Садочок буде двоповерховим, його площа складатиме 1500 метрів квадратних. На першому поверсі будуть розташовуватися ігрові кімнати, спальні, санвузли, кабінет психолога та медкабінети. Другий поверх – це великий універсальний зал, де можна проводити навчання з танців та фізкультуру. Крім цього, на другому поверсі буде розташований кабінет директора та інших працівників. Особливістю будівництва є те, що ігрові кімнати передбачаються з теплою підлогою, вікна з енергозберігаючими склопакетами, а в спальних кімнатах вікна будуть із захистом і шумоізоляцією. Також передбачається фізкультурний майданчик, ігрові майданчики з тіньовими навісами та майданчик для вивчення правил дорожнього руху»,  – розповів керівник ТзОВ «МЖК-Експрес-24» Петро Гречанюк.

Крім цього, у садочку будуть використовувати альтернативні джерела енергії – він буде обладнаний сонячними батареями.

 «Тішить те, що забудовник нарешті почав виконувати взяті на себе зобов’язання. У нас були дискусії, але ми всі жителі Івано-Франківська і зацікавлені в тому, щоб досягнути поставленої мети – два нових садочки та школа. Попри всі застереження – справу розпочато», – зазначив заступник міського голови Івано-Франківськ Зіновій Фітель.

Перший блок на фундамент нового дитячого садка забудовники поклали особисто, приєднався до них і заступник міського голови.

1

2

3

4

5

7

8

6

9

10

11

12

13

14

15

17

18

Схожі Новини