Logo
13 Листопада 2014, 20:32

В Івано-Франківську урочисто відкрили Інформаційний Центр Європейського Союзу (ФОТО)

В Інституті історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулося урочисте відкриття Інформаційного Центру Європейського Союзу за участю Голови представництва Європейського Союзу в Україні Яна Томбінського та ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігоря Цепенди.

ЄС1

За умовами Угоди підписаної Головою представництва ЄС та ректором Прикарпатського національного університету, Європейський Союз буде забезпечувати Інформаційний центр ЄС інформаційними матеріалами інституцій Європейського Союзу.

Зокрема служба офіційних публікацій Європейського Союзу в Люксембурзі надаватиме власні документи, а також необхідні матеріали надаватиме Представництво Європейського Союзу. За словами Яна Томбінського, щойно презентований Центр — вже 19-ий в Україні. За його словами, це ще один крок до зближення України і об'єднаної Європи.

«Основною метою діяльності новоствореного центру є поширення інформації про Європейський Союз та його політику, інформування громадськості про програми та діяльність ЄС, надання допомоги у підготовці наукових та дослідницьких робіт з питань Європейської інтеграції, а також сприяння розвиткові європейського діалогу на Прикарпатті», - підкреслив у своєму виступі під час урочистого відкриття Центру ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника доктор політичних наук, професор Ігор Цепенда.

Як зазначила Директор Інформаційного Центру Наталія Марчук особлива увага у роботі Центру буде приділятися допомозі викладачам та вчителям, що проводять викладацьку або дослідницьку діяльність у галузях, пов'язаних із Європейським Союзом.

ЄС

ЄС2

ЄС3

ПНУ

Схожі Новини