Logo
25 Березня 2019, 19:22

У Франківську в останній день сотні людей змінюють місце голосування

Сьогодні останній день, коли можна змінити місце голосування на президентських виборах 2019 року.

Наприкінці дня 25 березня у відділі ведення Держреєстру виборців у Івано-Франківську бажаючих змінити місце голосування аж ніяк не стає менше. 

Зараз там більше півтори сотні людей очікують своєї черги, щоб змінити місце голосування на президентських виборах, пише Типовий Франківськ.

Здійснити це можна ще сьогодні до 23.00 години в кабінеті № 110 Івано-Франківської міської ради. Щодня відділ працював з 8:00 до 17:15.

Заяви на зміну місця голосування одночасно приймають п'ятеро, а то й більше, спеціалістів. Написання та оформлення заяви у кабінеті триває 3-5 хвилин.  

Попри бажаючих змінити власне місце голосування, є й ті, хто прийшов уточнити чи є вони в списках. Та побачивши велику чергу, і розуміючи скільки часу потрібно витратити перш ніж потраплять до кабінету - розвертаються і йдуть, кажуть, вже якось перевірять в інтернеті через електронний кабінет.

Ірина, дівчина що навчається у Франківську, родом з Рогатина, проголосувати хоче в Івано-Франківську. Каже, що планувала прийти раніше, але так вийшло, що тільки зараз потрапила у відділ Держреєстру виборців.

Натомість, ситуації є доволі різноманітними. Валерія, біженка з Донецької області, приходить уже втретє. І сьогодні таки вдалося змінити місце голосування. Каже, "складність в тому, що працюють до 4-5 години, черги величезні, спеціалісти кажуть чекати, а дочекатися важко, бо дома дітей залишили".  

Як повідомляють у відділі реєстру виборців, голосування у другому турі президентських виборів передбачає повторну зміну місця реєстрації.