Logo
27 Лютого 2015, 15:34

В Івано-Франківську вчили пішоходів правильно переходити дорогу (ФОТО)

Сьогодні, 27 лютого, в Івано-Франківську організатори руху «СТОПХАМ» разом з представниками ДАІ міста провели акцію для пішоходів на одному з проблемних переходів.

1

Акція відбулася пішохідному переході на вулиці Дністровській біля універмагу «Прикарпаття». Пішоходам, які ігнорували червоне світло роздавали листівки з правилами дорожнього руху.

За словами організатора руху «СТОПХАМ» Максима Калина, мета акції – навчити пішоходів культури на дорогах.

«Потрібно навчити людей як правильно переходити вулицю, як ходити по тротуару. Люди навчені, що можновладці роблять все, що хочуть, тому так роблять і собі. Правила порушують як автомобілісти, так і пішоходи», – каже Максим Калин.

Як зазначив начальник відділення ДАІ Івано-Франківська Іван Клюка, сьогоднішнє чергування на переході не є плановим.

«Ми визначили «стратегічні» місця, зробили певні висновки та поставили тут наряд ДПС, який займається організацією дорожнього руху. Крім цього, незабаром працівниками ДАІ також буде проводитися відпрацювання на вулиці Січових Стрільців для того, щоб боротися з порушеннями правил зупинки-стоянки», – каже начальник міського відділення ДАІ.

На момент проведення акції світлофор на переході показував лише червоне світло, оскільки зелена лампочка перегоріла. Працівники ДАІ повідомили про це відповідні служби, які побіцяли до кінця дня лампочку замінити.

Варто зазначити, що значна частина пішоходів не звертала уваги не лише на світлофор, але й на працівників ДАІ. На прохання ознайомитися з правилами дорожнього руху відповідали: «Мені того не потрібно»…

2

3

4

5

6

7

8

9

10