Logo
2 Січня 2015, 19:17

В Івано-Франківську Вічевим майданом пройшов Марш миру (ФОТО)

В перший день нового року в Івано-Франківську провели Марш миру та молилися за призупинення війни на землі. На віче, проведеному для такого заходу, учасники Маршу тримали плакати з країнами, де нині триває громадянська війна, а це 29 держав.

1

Нагадаємо, Марш миру проводять 13 років поспіль. На центральній площі в Римі збираються небайдужі віряни і вирушають до Ватикану на площу Св. Петра, де спільно моляться за країни, де розв’язані військові конфлікти, пише ГК.

В Івано-Франківську віче та Марш провели за ініціативи спільноти святого Егідія.

«Сьогодні Марш миру відбувається у більш як 20-ти країнах і у понад 40-ка містах світу. Основним закликом є те, що люди звикають до війни і насильства, як приклад Україна, ми вже протистояння сприймаємо, як норму, насправді – це страждання і смерть. Тому найпершим нашим кроком має бути молитва», - переконаний духівник спільноти св. Єгідія о. Ярослав Рохман. На Вічевому майдані зібралося небагато охочих долучитися до Маршу миру. Таку кількість учасників священик трактує, як прояв байдужості: «Багато людей вважають що треба робити грандіозні кроки, щось незвичайне, а ми вважаємо - надзвичайним є молитва. Ми починаємо рік рухом, ми виходимо із свого світогляду та просимо мир для усіх».

Завершили Марш миру у Катедральному соборі, де усі учасники помолилися за кожну країну, за мир у світі, в Україні та серцях.

2

3

4

6