Logo
16 Листопада 2015, 19:30

В Івано-Франківську відбудеться благодійна виставка на підтримку неповносправних дітей

19 листопада в Івано-Франківську відбудеться благодійна виставка «У межах безмежного» на підтримку творчості дітей з особливими потребами.

діти12

«Благодійна акція проводиться у форматі виставки творів образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, під час експонування якої охочі зможуть придбати авторські роботи. На виручені кошти буде обладнано мистецький клас (кімната для занять з арт-терапії) в інтернатному закладі», – повідомляють організатори заходу, пише Zik.

На виставці експонуватимуться твори дев’ятнадцяти професійних художників та молоді з особливими потребами. Спільна експозиція символізує заклик до подолання межі відчуження суспільства від дітей з особливими потребами, а також роль мистецтва як ефективного засобу зменшення їхніх фізичних чи розумових обмежень.

У рамках мистецького заходу кожен матиме змогу допомогти дітям з особливими потребами, придбавши один з авторських творів. Серед митців, що долучились до акції, є як знакові для краю особистості, так і молоді художники.

Учасниками виставки стали: Надія Бабій, Оксана Бейлах, Богдан Бойчук, Богдан Бринський, Богдан Гладкий, Віталій Городецький, Богдан Губаль, Володимир Кіндрачук, Ростислав Кудрявцев, Галина Лазановська-Гребенюк, Тарас Лужний, Володимир Лукань, Світлана Повшик, Володимир Сандюк, Лідія Стефанишин, Вікторія Типчук, Світлана Хміль, Олег Чуйко, Ольга Ямборко.

Довідка.

Відкриття виставки відбудеться 19 листопада о 15:00, за адресою: майдан Шептицького, 8 м. Івано-Франківськ.

Телефон для довідок: (03422) 4-40-38.

Схожі Новини