Logo
7 Жовтня 2014, 17:41

В Івано-Франківську відбудеться хода і спільний молебень за мир в Україні

В Івано-Франківську у неділю, 12 жовтня, відбудеться Хресна хода миру та молебень до Пресвятої Богородиці за мир в Україні.

молебень

Про це йшлося на спільній прес-конференції міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса та священнослужителів чотирьох українських традиційних церков (Української греко-католицької церкви, Української автокефальної православної церкви, Української православної церкви Київського патріархату, Української римо-католицької церкви).

Розпочнеться Хресна хода миру у неділю, 12 жовтня, о 15.00 панахидою за загиблими на Майдані та загиблими під час АТО військовими у Меморіальному сквері. Далі Хресна хода миру пройде вулицею Незалежності та завершиться на площі Ринок великим спільним екуменічним молебнем до Пресвятої Богородиці за мир в Україні.

 «Звертаюсь до всіх мешканців міста з проханням прийти і вшанувати пам'ять загиблих на Майдані, загиблих в АТО, які віддали свої життя за волю та незалежність України. Давайте прийдемо і покажемо незламність українського духу, прийдемо в національному одязі, прийдемо з національною символікою та національними прапорами. Прошу всі політичні партії відмовитись від використання партійної символіки та прапорів, адже це духовний, а не світський захід», - закликав Віктор Анушкевичус.

Учасники прес-конференції закликали інші міста України провести аналогічні молебні за мир в Україні.

Схожі Новини