Logo
17 Квітня 2015, 09:57

В Івано-Франківську відбудеться конференція для тих, хто цікавиться ІТ-технологіями та хоче стати ІТ-шником

У суботу, 18 квітня, в Івано-Франківську відбудеться конференція “ITRallyStarters”, присвячена розвитку та популяризації інформаційних технологій.

ITRally Starters-2015

ITRally - серія найбільших щорічних міжнародних заходів та конференцій ІТ-спільноти міста Івано-Франківська. Ці заходи проводяться з метою обміну досвідом та навчання в ІТ-професіоналів, знайомства з останніми тенденціями ІТ-галузі, а також популяризації інформаційних технологій серед мешканців Івано-Франківська.

ITRallyStarters - це конференція для початківців та студентів, для тих, хто цікавиться ІТ-технологіями, людей, котрі прагнуть дізнатися про те, як стати ІТ-шником.

Основними завданнями конференції IT Rally Starters 2015 є популяризація інформаційних технологій та організація діалогу між:

 - студентами і початківцями ІТ-галузі, які хочуть навчитись та працевлаштуватись,

 - компаніями-працедавцями

 - організаціями, які розвивають ІТ-спільноти міста

 - організаціями, які проводять фахову підготовку в ІТ-напрямках (курси, тренінги)

 - компанії, які проводять підготовку з англійської мови

ITRallyStarters - це вибуховий мікс ярмарки вакансій, днів кар'єри, презентацій працедавців та курсів підготовки, цікавих доповідей, веселих лотерей та корисних знайомств!

Захід проводиться за підтримки провідних ІТ-компаній Івано-Франківська - SoftServe, SoftJourn, Eleks, Malkos, OSFGlobalServices, Lezgro, [bvblogic].

Для студентів та початківців ІТ компанії проведуть презентації курсів. Представники IT спільнот розкажуть про зустрічі, які відбуваються систематично в Івано-Франківську.

Конференція відбуватиметься з 9:00 до 15:00 год за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Євгена Коновальця, 35 (приміщення Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького, 3 поверх).

Вхід вільний.