Logo
1 Квітня 2015, 17:57

В Івано-Франківську відбулась зустріч голови ОДА Олега Гончарука з Генеральним Консулом Чеської Республіки в м. Львові Мирославом Клімом (ФОТО)

Упродовж спілкування наголошувалося на важливості обміну досвідом щодо вступу до Європейського Союзу, залучення інвестицій, здійснення сертифікації роботи підприємств за європейськими стандартами.

 IMG_3710 (1)

«На Прикарпатті започаткований проект «Єврокарпатська ініціатива», який сприятиме адаптації області до входження в ЄС та залучення інвестицій, − зазначив Олег Гончарук. − В рамках проекту тісно співпрацюємо з Послом Європейського Союзу в Україні Яном Томбінські, проводимо різновекторну роботу для того, щоб представити потенціал області в країнах, розташованих близько до кордону з Україною, зокрема, Польщі, Румунії, Угорщині».

Про це повідомляє сайт ОДА.

Мирослав Клім висловив позитивну оцінку діяльності обласної влади у напрямку залучення інвестицій. Основними перевагами на шляху до цього у регіонів західної частини України, на думку дипломата, є політична стабільність та розуміння населенням значення вступу до ЄС.

«Чеська Республіка готова до співпраці, − підкреслив Консул. − Ми повинні спільними зусиллями зробити більш реальним для сприйняття у чеських громадян образ України. Адже новини у нас про Україну останнім часом пов'язані переважно з військовими діями, при цьому мало хто розуміє, що є в Західній Україні області, які знаходяться за сотні кілометрів від зони боїв, де стабільна економічна та політична ситуація. Активно долучитися до такої роботи повинні передусім дипломатичні представництва у Чехії».

IMG_3694 (1)

IMG_3684