Logo
23 Квітня 2015, 09:00

В Івано-Франківську відбулася конференція «ITRally Starters» (ФОТО, ВІДЕО)

Днями в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького відбулась конференція “ITRally Starters”, присвячена розвитку та популяризації інформаційних технологій.

1

Конференція зібрала 330 учасників.

ITRally - серія найбільших щорічних міжнародних заходів та конференцій ІТ-спільноти міста Івано-Франківська. Ці заходи проводяться з метою обміну досвідом та навчання в ІТ-професіоналів, знайомства з останніми тенденціями ІТ-галузі, а також популяризації інформаційних технологій серед мешканців Івано-Франківська.

IT Rally Starters - це конференція для початківців та студентів, для тих, хто цікавиться ІТ-технологіями, людей, котрі прагнуть дізнатися про те, як стати ІТ-шником.

IT Rally Starters - це вибуховий мікс ярмарки вакансій, днів кар'єри, презентацій працедавців та курсів підготовки, цікавих доповідей, веселих лотерей та корисних знайомств!

Захід проводився за підтримки найбільших ІТ-компаній Івано-Франківська: SoftServe, SoftJourn, Eleks, [bvblogic], Lezgro, Usoftek та курсів іноземних мов Yolo. Партнерами конференції були Івано-Франківський IТ-кластер та Львівський ІТ-кластер.

2 3 4 7 5 6 https://youtu.be/LZKetiPU2_4