Logo
14 Листопада 2015, 16:02

В Івано-Франківську відбувся бал для людей з обмеженими можливостями (ФОТО)

В Івано-Франківську відбувся III Мальтійський приятельський бал для людей з обмеженими фізичними можливостями. Організатор заходу – благодійна організація Мальтійська Служба Допомоги.
UkraineMalteserBall8

У нестримному вальсі кружляло 150 мальтійців з Івано-Франківська, Львова, Києва та наші друзі «Романтики». Це був особливий бал, адже всі присутні мали можливість переконатись, що для справжнього танцю головне не вправність ніг, а чиста та відкрита душа, бажання танцювати та почуття, які вкладаються у кожнісінький рух. Люди з обмеженими фізичними можливостями дивували нас своєю майстерністю, граційністю та бажанням веселитись на повну! Повідомляє Мальтійська Служба.

По-справжньому величним зробив цей вечір муніципальний естрадно-симфонічний оркестр під керівництвом художнього керівника Валерія Івановича Чикириса. Неймовірне задоволення отримали всі, танцюючи під нестримні мелодії оркестру.

Розпочали бал стандартно танцем, який називають королем всіх танців – вальсом, а саме: тим вальсом, з яким наші романтики дебютували у Німеччині. А далі були шалені вальси, показові виступи та майстер-класи під керівництвом Соломії Друз’як.

Цей бал справді знакова подія для цих людей, адже це – і хороший привід вийти у світ та показати себе, а також – незабутній урок, як потрібно відпочивати, веселитись та танцювати, незважаючи на обмежені рухові можливості. Всі присутні мали можливість переконатись, що, навіть, сидячи на інвалідному візку, можна виразити ритм та всю експресію танцю, адже по-справжньому танцюють душею.

Як і обіцяли, кружляли у вальсових мелодіях до пізньої ночі, а на завершення нашого грандіозного дійства журі оголосило переможців кількох номінацій і вручило пам’ятні грамоти та подарунки. Було обрано даму у найкращій сукні – Сирова Христина з ІваноФранківська та даму з найкращою зачіскою – Марія Мисюк з Коломиї.

Після цієї номінації було проголошено Короля балу. Ним заслужено став Василь Петрунів, який одразу й став найгалантнішим кавалером. І ось, настав найбільш хвилюючий момент. Всі застигли в очікуванні. Кому ж минулорічна королева балу передасть свою корону і це гідне звання королеви? Звучать фанфари. Королевою цьогорічного балу стала красуня – Оксана Кузнєцова! Щасливі Король та Королева подарували всім присутнім останній вальс. А на прощання всім закликом лунали такі слова: «Наявність свята в нашій душі залежить в основному від нас самих. Не дозволяйте собі поганий настрій – це непристойно!»

_DSC1489

UkraineMalteserBal11

UkraineMalteserBall2

UkraineMalteserBall3

UkraineMalteserBall6

UkraineMalteserBall9

UkraineMalteserBall5

Схожі Новини