Logo
7 Травня 2016, 14:30

В Івано-Франківську відбувся концерт за участю солістів Національної оперети України (ФОТО)

В Івано-Франківській обласній філармонії відбувся концерт за участю солістів Національної оперети України у супроводі симфонічного оркестру обласної філармонії у жанрі оперети, опери, мюзиклу і солістки Національного театру опери та балету Республіки Молдова імені М. Бієшу Маріани Булікану.

15

Про це йдеться в повідомленні відділу прес-служби Івано-Франківської ОДА.

Почесними слухачами музичних композицій були народні депутати України Анатолій Матвієнко та Михайло Довбенко, заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, Надзвичайний і Повноважний Посол Молдови в Україні Руслан Болбочан, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, представники дипломатичного корпусу країн-учасниць фестивалю «Карпатський простір».

Вітаючи присутніх,  організатор проекту «Карпатський простір» Богдан Струтинський подякував послам та меценатам за підтримку у проведенні фестивалю та зазначив, що саме завдяки класичним мелодіям формується індивідуальна, внутрішньо багата особистість.

Під час концерту прозвучали класичні симфонічні твори з опер Дж. Верді, Ш. Россіні, П. Масканьї, а також Й. Штрауса й І. Кальмана.

13

14

16

 

Схожі Новини