Logo
9 Травня 2015, 17:03

В Івано-Франківську відбувся урочистий концерт з нагоди 70-річчя перемоги над нацизмом та завершення Другої світової війни

Сьогодні в Івано-Франківській обласній філармонії відбувся урочистий концерт, присвячений 70-річчю перемоги над нацизмом у Європі.

гончарук

На захід були запрошені ветерани Другої світової війни, учасники національно-визвольних змагань, військовослужбовці – учасники проведення антитерористичної операції, перед якими з вітальним словом виступив голова облдержадміністрації Олег Гончарук.

Пр це йдеться у повідомленні відділу прес-служби ОДА.

«Я радий, що маю можливість жити у той час, коли непорозуміння між захисниками України, котрі боронили світ від нацизму в різних арміях, залишились позаду. Це примирення є особливо показовим сьогодні, адже увесь український народ спільними зусиллями вимушений захищати нашу землю від загарбницьких посягань російського агресора», - зауважив Олег Гончарук.

Дякуючи ветеранам за мужність та героїзм, голова облдержадміністрації вручив їм почесні відзнаки і грамоти.

«Ваші мужність та безмежний патріотизм є прикладом того, як самовіддано кожен з нас зобов`язаний захищати Україну. Прийдешні покоління завжди пам`ятатимуть і шануватимуть Ваш подвиг, який дав можливість жити у мирний час усій Європі», -  наголосив Олег Гончарук.