Logo
19 Квітня 2019, 12:16
Теги: відкриття

В Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку лікарю-хірургу Сергію Кахно

Сьогодні, 19 квітня, в Івано-Франківську, на вулиці Шевченка, 60, відкрили анотаційну дошку лікарю-хірургу Сергію Кахно.

Дружина Сергія, лікарка Тетяна Кахно каже, вони з чоловіком прожили разом 45 років, пише Типовий Франківськ.

«Він був головним хірургом області, людиною, яка присвятила все своє життя хірургії, яка жила хірургією, а також дуже доброю і чуйною людиною.Його дуже поважала і любила вся медична громада нашого міста, адже він прооперував сотні людей», - коментує Тетяна Кахно і додає, що дошку відкрили саме на цьому будинку, адже тут жили батьки Сергія Кахно й він сам.

Ведучий заходу зазначив, що у 1993 році Сергій Кахно провів першу в Івано-Франківській області малоінвазивну лапараскопічну операцію – холецистектомію. Також лікар мав 17 свідоцтв про впровадження раціоналізаторських пропозицій.

«В 1998 році указом Президента України за вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров`я, за впровадження сучасних методів діагностики і лікування та за високий професіоналізм Сергію Кахно присвоїли почесне звання «Заслужений лікар України»», - додав ведучий.

На відкритті також освятили анотаційну дошку.

«На цій вулиці вже є декілька анотаційних дощок, і ще велику кількість ми відкриємо. Дуже багто достойних і великих людей жили тут, на цій вулиці, в Івано-Франківську. Я хочу, щоб ті врятовані люди, які «пройшли через руки» Сергія, були завжди вдячними», - наголосив міський голова Руслан Марцінків.

Довідково: Кахно Сергій Анатолійович – Заслужений лікар України, хірург-новатор, головний хірург Івано-Франківської області.