Logo
6 Листопада 2015, 14:32

В Івано-Франківську відкрилась книжкова виставка-презентація «Сторінками української книги» (фото)

Сьогодні, у фортечній галереї «Бастіон», відбулось відкриття книжкової виставки-презентації «Сторінками української книги».

Презентація сучасної української книжкової продукції відкрилась з нагоди вшанування Митрополита Андрея Шептицького і відзначення дня української писемності та мови, повідомляє новинар Фіртки.

Книжкова виставка-презентація організована обласною державною адміністрацією і проходитиме два дні поспіль 6-7 листопада.

Місцеві науковці, письменники, видавці та розповсюджувачі друкованої продукції представили на книжковому ярмарку свої доробки.

Мешканці Прикарпаття зможуть ознайомитись з експозицією пересувної виставки «Митрополит Андрей Шептицький – Мойсей українського народу», підготовленої Державним архівом Івано-Франківської області спільно з парафією Святих Кирила і Методія, тематичною виставкою з фондів обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Івана Франка книгами виданими у 2015 році за сприяння Івано-Франківського обласного бюджету.

«Сьогодні ми маємо велику честь взяти участь у великому святі, присвяченому дню української писемності та мови. Наш фонд представлений матеріалами, які розповідають про життя і творчість великої особистості в Україні і в світі, про Андрея Шептицького. Ми представили літературу, яка маловідома для читачів, є сторінки, є грані його діяльності, яка є цікавою для наших мешканців. Він був просвітителем і духовною людиною, і його поради актуальні і в нашому сьогоденні», - директор ОУНБ ім. Івана Франка Людмила Бабій.

У програмі дводенної книжкової виставки пройдуть автограф-сесії з відомими письменниками Прикарпаття, презентації нових книг видавництв «Discursus» та «Лілея-НВ» за участю авторів Тараса Прохаська, Богдана Томенчука, Мірека Боднара, Богдана Ославського.

                 

Схожі Новини