Logo
27 Червня 2015, 14:37

В Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку воїну АТО Тарасу Шевченку (ФОТО)

На фасаді Івано-Франківського ВПУ №13 відбулося відкриття анотаційної дошки Тарасу Шевченку, молодшому сержанту 72-ої окремої механізованої бригади, воїну АТО.

9

Саме в цьому навчальному закладі з 1996 по 1999 р. навчався Шевченко Тарас Ярославович, який народився у 1981 р. у м. Івано-Франківськ. Він був молодшим сержантом, брав участь у військових діях на сході України. Воював у складі 72-ої окремої механізованої бригади, повідомляє прес-служба міськради.

Боєць прийняв останній бій 19 травня 2015 року в районі села Гранітне Волноваського району Донецької області. Під час зіткнення з ворогами України, івано-франківець отримав несумісні з життям травми від вибухів та осколків. Загинув Тарас у віці 34-х років. Поховали Героя у Дем’яновому Лазі. У полеглого бійця залишилися дружина Ірина, син Сергій та дочка Сніжана, мати і два брати.

Старший брат загиблого Сергій пригадує: "Коли прийшла повістка він навіть не думав ховатися, тікати. Ми не сподівалися, що може статися таке горе. Брат завжди був дуже живою людиною, виживав у будь-яких екстремальних ситуаціях. Не віриться, що це сталося. Залишилися дітки, залишилася любляча дружина. Будемо їм допомагати, правда батька ніхто не зможе замінити. Щиро вдячний за відкриття меморіальної дошки. Думаю, це послужить прикладом для учнів, для всіх людей, які будуть бачити і будуть розуміти роль кожної люди в загальному для країни".

Анотаційну дошку встановлено в рамках ініційованої міською радою програми "Івано-Франківськ – місто героїв".

1

8

2

4

3

6

7