Logo
5 Грудня 2014, 16:45

В Івано-Франківську відкрили «недільну школу» з вивчення угорської мови (ФОТО)

У рамках проведення тижня Угорщини в Івано-Франківську відбулося відкриття «Недільної школи» з вивчення угорської мови, яка діятиме при Державному вищому навчальному закладі «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

1

На урочисті заходи до університету завітали Держсекретар Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини п.Левенте Модьор, Надзвичайний і Повноважний посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень, Генеральний консул Угорщини в Ужгороді п.Йожеф Бачкаї, представник Генерального консульства п.Ендре Саліпські, представник угорсько-українського бізнес-клубу п.Банхолмі Андраш.

Головною метою створення «Недільної школи» з вивчення угорської мови є задоволення освітніх потреб, повноцінного культурного розвитку, підтримка національних традицій угорців, які проживають на Прикарпатті», - зазначив Ігор Євгенович в ході урочистостей.

Як зазначила представник угорської общини Прикарпаття Мирослава Нагорняк навчання в «Недільній школі» об'єднує різновікові категорії та здійснюватиметься за навчальним планом, узгодженим з Посольством Угорщини в Україні. Угорську мову викладатимуть студенти, які закінчили угорську національну школу і здобувають вищу освіту в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

Нагадаємо, що вчора в обласному центрі урочисто відкрили Почесне консульство Угорщини в Івано-Франківську.

2

6

3

4

5