Logo
5 Травня 2016, 19:30

В Івано-Франківську відкрили перший за останні 25 років дитячий садок (ФОТО)

Сьогодні, 5 травня, у мікрорайоні «Пасічна» урочисто відкрили та освятили новий ДНЗ № 35 «Вишиванка».

2

В Івано-Франківську це перший за останні 25 років садок, збудований «з нуля». За проектом «Вишиванка» розрахована на 190 місць. Це 2 ясельні та 8 дошкільних груп. Але реальна потужність закладу більша – близько 300 діток, повідомляє прес-служба МВК.

3

««Вишиванка» - лише початок. Невдовзі відкриємо садки і в усіх 5 приміських селах. Також беремось за повне відновлення садка на вулиці Хоткевича. А вже завтра починаємо втілювати ще амбітніший план – будівництво моста на Пасічну», - розповів міський голова Руслан Марцінків.

Цей садок наочний приклад результативної співпраці місцевої влади і бізнесу. Підприємці, які мали заборгованість перед містом по пайовим вкладам, зголосились співфінансувати будівництво. ДНЗ «Вишиванка» зведено з дотриманням сучасних систем енергозбереження та з використанням екологічно чистих матеріалів.

4

Укомплектовано заклад за новітніми нормами: спеціалізовані дитячі меблі, професійне обладнання, гральні майданчики, гірки, шведські стінки, пісочниці, альтанки. На території відвели значне місце і для зелених насаджень. Передбачили ділянки, де діти вирощуватимуть овочі для своїх обідів.

Електронна черга до «Вишиванки» запрацює з 1 червня. Запис у ДНЗ № 35 проходитиме традиційно – реєстрація у міському Центрі надання адміністративних послуг. І вже з 1 вересня 2016 року поріг нового садка переступлять перші вихованці.

1