Logo

18 Липня 2015, 14:09

В Івано-Франківську відкриють нове психоневрологічне відділення (ФОТО)

В Івано-Франківській обласній психоневрологічній лікарні №3 у найближчий час розпочне роботу оновлене психоневрологічне відділення.

2

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук оглянув виконані роботи та провів робочу нараду із заступником директора департаменту охорони здоров’я ОДА Мироном Матейком та головним лікарем закладу Мироном Муликом, повідомляє прес-служба ОДА.

«Основна маса робіт тут виконана за рахунок як прикарпатських, так і закордонних меценатів, котрі підтримали ініціативу головного лікаря щодо модернізації психоневрологічного відділення. – розповів Олег Гончарук. – Проведена робота сьогодні набуває особливої ваги, адже відповідної допомоги потребує все більше військовослужбовців, які повертаються із зони АТО.  Ми зобов’язані надати їм кваліфіковану допомогу, створити комфортні умови для їх повернення до нормального життя».

За словами керівника закладу, ремонт приміщення знаходиться на завершальній стадії, наразі потрібно тільки доукомплектувати палати новими матрацами та постіллю. «Основним є те, що це не банальне проведення ремонту приміщення. Ми перейняли досвід у колег закордоном і повністю змінюємо підхід до самого лікувального процесу. Тут застосовуватимуть не тільки медикаментозне лікування, але й трудотерапію, пацієнти зможуть пройти курс реабілітації», - пояснив Мирон Мулик.

Варто зазначити, що нове відділення розраховане на 50 місць, а приймати хворих у ньому розпочнуть з першого серпня.

3

1

4

5