Logo
11 Серпня 2015, 10:45

В Івано-Франківську відкриють центр підтримки інновацій та підприємництва iHUB (ФОТО)

Сьогодні, 11 серпня, відбулося  підписання договору безоплатного користування (позички) нежитлових приміщень в будівлі за адресою: вул.Гординського,10 з метою відкриття центру підтримки інновацій та підприємництва iHUB в Івано-Франківську.

1

 Підписання Угоди відбулося за участі міського голови Івано-Франківська - Віктора  Анушкевичуса, Першого секретаря Посольства Норвегії в Україні пана Бйорнара К. Гудместад-Теігена, Президента фундації «Seed Forum Norway» - Стейнера Хоель Корсма, голови Правління Міжнародного благодійного фонду «Сід Форум Україна» - Дмитра Подолєва.

«Сьогодні ми підписуємо Угоду про надання в оренду приміщення площею більше 400 кв. м. Розпочинаємо реалізацію дуже потужного проекту, який дасть можливість розвитку молодому бізнесу міста. Це буде не лише бізнес-інкубатор, а буде цілий комплекс, де проводитиметься навчання і т.д. Це дасть можливість розвиватися франківській молоді, яка не боїться і йде в бізнес»,  – каже міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус.

Він додав, що поява центру підтримки інновацій та підприємництва iHUB в Івано-Франківську зміцнить бренд міста як прогресивного та європейського, що також позначиться на розвитку області та України в цілому.

«Нещодавно було підписано меморандум і ми дуже щасливі мати можливість підписати угоду про партнерство і співпрацю. Ми говоримо про майбутнє України та можливості для розвитку малих підприємств. Хочемо спонукати людей до співпраці не лише з українськими, але й з міжнародними проектами фундації, які працюють в 40 кранах світу. Зважаючи на досвід в інших містах України, зокрема в Києві, Чернігові, Вінниці, Одесі, а тепер Івано-Франківськ. Це чудова можливість для стартапів і початку свого бізнесу», – каже Президент фундації «Seed Forum Norway» Стейнер Хоель Корсма.

За словами мера Івано-Франківська, до приміщення, в якому буде розташований Центр, проявляли інтерес дуже багато бізнесових структур. Його вже відвідали представники Фундації, благодійного фонду «Сід Форум Україна» та Перший секретар Посольства Норвегії в Україні. Приміщенням залишилися задоволеними.

«Ми дуже раді підтримувати Фундацію і впевнені, що це дуже прекрасна перспектива для Івано-Франківська. Взагалі, Україна має дуже багато молодих розумних людей і тому дуже важливо молоді давати можливість залишатися в країні а не виїжджати за кордон і тут реалізувати свій потенціал», – зазначив Перший секретар Посольства Норвегії в Україні пан Бйорнара К. Гудместад-Теігена.

Відкрити центр підтримки інновацій та підприємництва iHUB в Івано-Франківську планують наприкінці жовтня.

Згідно раніше підписаного меморандуму між сторонами Фундація «Сід Форум Норвегія» зобов’язується:

  • залучати та управляти міжнародними грантовими програмами для забезпечення ефективної роботи бізнес інкубаторів iHUB

А Міжнародний благодійний фонд «Чід Форум Україна» планує:

  • здійснювати щоденне управління бізнес-інкубатором;
  • проводити навчання молодих підприємців щодо сучасних методів ведення бізнесу та взаємодії з потенційними інвесторами шляхом використання закордонних навчальних програм із залученням іноземних експертів зі світових мереж «Сід Форум»;
  • всебічно підтримувати молодих підприємців задля комерціалізації їхніх розробок;
  • здійснювати підготовку матеріалів про спільні заходи під егідою Сторін, висвітлювати процес розвитку суб’єктів інноваційної підприємницької діяльності.

Мережа центрів підтримки інновацій та підприємництва iHUB була заснована завдяки підтримці МЗС Королівства Норвегія та Посольства Королівства Норвегія в Києві за ініціативою організації «Сід Форум» у 2014 році. Проект покликаний допомагати молодим ІТ стартап-компаніям створювати власні високотехнологічні продукти та експортувати їх на світовий ринок, що сприятиме підвищенню ВВП та притоку іноземного капіталу в Україну.

2

3

4

Схожі Новини