Logo
27 Лютого 2015, 21:53

В Івано-Франківську відзначили День молоді Камеруну (ФОТО)

Громада камерунських студентів ІФНТУНГ презентувала свою країну в рамках святкування Дня молоді Камеруну. Свято відзначається щорічно 11 лютого, а у Івано-Франківському Національному технічному університеті нафти і газу його відзначали вже вдруге.

2

Студенти провели виставку предметів побуту, національного одягу, прикрас, сувенірів. Презентували також  настільні ігри своєї країни. Для усіх охочих проводили боді-арт – малювали на обличчях прапорці України і Камеруну.

Також було представлено два столи з готовими національними стравами, продукти для яких привезли із Камеруну: тут були шпинат, тушкований у червоній олії, пампушки з бананами, сушені креветки, квасоля з овочами, тощо.

Окрім основного значення свята – дня молоді, прогресу і перспектив, – студенти хотіли ближче познайомити українців зі своєю культурою. І їм це вдалося: виставкою цікавилися протягом усього дня, відвідувачі із задоволенням приміряли речі, перепитували, що означають ті чи інші предмети і для чого вони використовуються.

Крім організаторів свята, камерунців, до виставки долучились також студенти із Судану.

Студентів привітала адміністрація університету – проректор з науково педагогічної роботи Мандрик О.М., директор інституту нафтогазової інженерії Витязь О.Ю., у якого навчається найбільше студентів-іноземців, та інші.

3

4

5

7

6

8

1