Logo
21 Грудня 2015, 10:10

В Івано-Франківську відзняли патріотичний мультик з вояками УПА, гуцулами та козаками (ВІДЕО)

Франківські ентузіасти відзняли дитячий мульфільм «Хоробрі серця» про пригоди гуцулів, козаків та вояків УПА, головними героями якого стали персонажі «Теплих іграшок».

мультик

«В мене виникла ідея зробити відео про іграшки. Спершу це мав бути звичайний ролик, проте спілкуючись з оператором Мар’яном – ідея ролика перетворилась в ідею мультика. Сценарій я писав виходячи з того, що потрібно було об’єднати три серії іграшок в один сюжет. Ну і в результаті вийшло, що вояка Андрів оповів про хоробрі пригоди гуцулів та козаків. Ну і, звісно, потрібно було зліпити негативного персонажа. Ним став «чорний відьмак» - кабан із серпом та молотом та червоною зіркою на лобі, одягнутий в характерний триколор, такий собі північний небажаний гість», – розповів Типовому Франківську автор «Теплих іграшок» Богдан Савлюк.

Зйомки мультика розпочали на початку грудня і вже у день Святого Миколая монтаж було завершено. Наступного дня «Хоробрі серця» опублікували в мережі.

«Мультик без ГМО, тобто все натуральне) Загалом класно вийшло – гуцули та козаки об’єднали свої зусилля в боротьбі проти злодія, повернули гуцулу Остапу кохану) Хоробрі Серця - теплий мультик про відвагу, дружбу та кохання, котрий зігріє дорослі серця і повеселить малечу»,  – каже Богдан Савлюк.

Переконайтеся в цьому і Ви!

https://youtu.be/eeMLDXviJK4