Logo
5 Травня 2015, 16:37

В Івано-Франківську волонтери з Великої Британії передали реанібоміль для потреб військових в АТО (ФОТО)

Сьогодні, 5 травня, волонтерська група під керівництвом Джона Шаклетона з Великобританії передали реанімобіль марки Volkswagen БО «Благодійний фонд «Франківський опір» для потреб військових в АТО. 3

Волонтери БО «Благодійний фонд «Франківський опір» через посередництво Карітасу знайшли контакти з групою волонтерів з Великобританії, безпосередньо з Джоном Шаклетоном, який вже багато років працює на підсобних роботах і за зароблені гроші купує необхідні у найгарячіших точках планети речі, обладнання.

«Джон колишній військовий, сапер. А його молодші колеги – електрик та IT-шник. Вони разом вже 25 років купляють реанімобілі, різні речі та відправляють в гарячі точки по всьому світу. Кошти на волонтерську допомогу  вони заробляють у вільний від роботи час. Наприклад, вони ремонтують старі велосипеди, роблять годинники, сувенірну продукцію, продають все це, а виручені гроші витрачають на благодійність», – розповіла на врученні реанімобіля Лідія Анушкевичус.

Реанімобіль, вартість якого 10 тисяч євро, укомплектований відповідним обладнанням для невідкладної допомоги і буде використовуватись для перевезення поранених в АТО.

Через БО «Благодійний фонд «Франківський опір» цей реанімобіль буде люб’язно переданий Україні, де зараз іде війна. Як каже Джон Шаклетон, найперше, він керується почуттям християнської любові до ближнього, а також бажанням допомогти тим людям, які найбільше потребують допомоги.

«98% британців підтримують українську владу. І я і люди впевнені, що Путін – злочинець, і увірвався в Україну. Я думаю, ми маємо зробити, і ми маємо зробити більше, аби його зупинити. Але бачите, політики не хочуть війни, вони хочуть просто все зупинити. Я щиро вірю, що ми зупинимо Путіна”, – зазначив Джон Шаклетон.

11

4

2

6

9

10

7

8

5

Схожі Новини