Logo
7 Листопада 2017, 13:15

В Івано-Франківську встановлять лінію для сортувальня сміття

Управління капітального будівництва міськвиконкому провело конкурс на купівлю сортувально-подрібнюючого комплексу для сортування твердих побутових відходів.

сміття

Про це йдеться на сайті публічних закупівель Prozorro, інформує  Бліц-Інфо.

Переможцем торгів стала компанія ТОВ «Хаммель-Україна», яка запропонувала найнижчу ціну – 11 935 000,00. Також у торгах взяв участь ТОВ “ЗОЛОЧІВ ТХ” з пропозицією 11 960 000,00. Наразі по переможцю очікується рішення.

Згідно технічних вимог очікується, що комплекс для сортування та подрібнювання ТПВ буде призначений для механічного сортування з подрібненням великогабаритних відходів, виділенням відходів чорних та кольорових металів, склотари, пластмаси, дерева та паперу та з пакувальним пресом для вторинної сировини.

Потужність комплексу має становити не менше 50 тисяч тонн в рік, а продуктивність 12-15 тон ТПВ вiдходiв на годину.

Сортувальну лінію мають намір встановити на полігоні ТПВ в Рибному. Переможець повинен доставити сортувальну лінію до 31 березня наступного року.

Нагадаємо, це вже третій аукціон на якому місто намагається придбати сортувальну лінію. Вперше, тендерний комітет відхилив пропозиції двох учасників серед яких був і “Хаммель-Україна”.  А все через те, що фірма подала технічні умови на товар російською мовою.

Вдруге торги визнали такими, що не відбулися, у зв’язку зі скороченням видатків на закупівлю.

Схожі Новини