Logo

21 Вересня 2018, 13:28

В Івано-Франківську визначилися з логотипом міста

Сьогодні конкурсна комісія визначилася з логотипом міста. З-поміж 6 фіналістів більшістю голосів обрали варіант, запропонований Ігорем Гуцуляком.

Свій голос за переможця віддала й головний радник з питань врядування проекту ПРОМІС Кейді Ворд, інформує прес-служба МВК.

На попередньому засіданні було визначено 6 найкращих ідей із запропонованих 16. Тоді статочного рішення вирішили не приймати, а рекомендували авторам доопрацювати пропоновані ескізи та вдосконалити загальну концепцію.

На сьогоднішньому ж засіданні комісія вже була більш рішучою і таки обрала найкращий варіант. Як зізналася Кейді Ворд, вона особисто керувалася головним критерієм – максимальною впізнаваністю міста. І це, безумовно, міська ратуша. Тож віддала голос також за проект-переможця, бо він, за її словами, максимально відповідає цій концепції.

Таким чином, обраний ескіз тепер чекатиме на затвердження виконавчого комітету, а відтак – схвальний вердикт більшості депутатського корпусу. І тільки після дотримання усіх процедур місто офіційно отримає новий бренд.