Logo
6 Квітня 2015, 16:17

В Івано-Франківську вздовж вулиці Івасюка хочуть збудувати господарські об`єкти (ФОТО)

Сьогодні, в Івано-Франківську відбулися громадські слухання щодо розроблення детального плану території частини садового товариства «Бистриця Надвірнянська», вздовж вул. Івасюка.

1

За словами головного архітектора міста Володмира Гайдара, до Департаменту містобудування та архітектури звернулися підприємці, які є власниками земельних ділянок на території вздовж першої лінії садового товариства, з проханням розробити детальний план цієї території.

Володимир Гайдар каже, що мова йде про вузьку смугу вздовж вулиці Івасюка, решту зон є зонами зеленого призначення. На даних територіях будуватимуть об’єкти господарського призначення, а не житло.

«Це є перша лінія земельних ділянок на вулиці Івасюка, від «Епіцентру» до «Легенди». Мова йде про проекти громадського призначення, вони на тій магістралі є доцільними. Треба проговорити скільки відрізати. По межах земельних ділянок і по вулицях. Ми б хотіли, щоб ця лінія була промальовані за участі мешканців, хто має у першій лінії ділянки», – розповів головний архітектор Івано-Франківська.

Загалом за словами Гайдара, тих, хто є власниками земельних ділянок і хочуть змінити їх призначення, всього лише 35-40%.

Гайдар зазначив, що до генерального плану зміни не пропонуються. Проте, які саме господарські об’єкти планують будувати на першій лінії підприємці поки-що невідомо.

3

4

2

6

5