Logo
14 Серпня 2015, 18:22

В Івано-Франківську засудили чоловіка, який обікрав волонтерів

Івано-Франківським міським судом винесено вирок у кримінальній справі мешканця Тисменицького району, 1992 року народження, який 18 лютого 2015 року, в Івано-Франківську, вчинив злочин передбачений частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України.

крадій1

Судом було встановлено, що 18 лютого 2015 року близько 23.00 години підсудний перебуваючи в приміщенні будівлі Івано-Франківської ОДА, діючи з корисливих спонукань, скориставшись тим, що за його діями ніхто не спостерігає шляхом взлому верхньої кришки скриньки для пожертв благодійної організації «Благодійний фонд Самооборона», таємно викрав із неї грошові кошти в сумі 4866,80 гривень.

В подальшому за викрадені гроші він придбав мобільний телефон, а решту коштів мав намір витратити на власні потреби. Однак наступного дня, його протиправне діяння було викрито працівниками міліції, яким він добровільно надав вищевказаний мобільний телефон та залишок викрадених грошових коштів .

крадій2

В судовому засідання підсудний свою вину визнав повністю і просив його суворо не карати, адже після вчиненого він відшкодував усі завдані збитки та пішов на військову службу до міста Яворів.

Врахувавши всі обставини справи, Івано-Франківський міський суд ухвалив засудити прикарпатця, 1992 року народження згідно ч.1 ст. 185 ККУ та призначив йому покарання у вигляді трьох місяців арешту, взявши його під варту із зали суду.