Logo
2 Червня 2015, 19:39

В Івано-Франківську затримали групу зловмисників, які обікрали десятки гаражів (ФОТО)

Лише за кілька днів досудового слідства задокументовано причетність двох молодиків з Івано-Франківська до вчинення понад двадцяти крадіжок з гаражів. Водночас працівники міліції перевіряють ймовірну участь цих осіб у скоєнні інших аналогічних злочинів.

1

В Івану Франківську останнім часом відзначалося певне збільшення кількості крадіжок з гаражних приміщень. Невідомці не гребували усім, що знаходили в гаражних приміщеннях, утім перевагу надавали двоколісним транспортним засобам - скутерам та велосипедам, повідомляють в СЗГ УМВС і області.

Проаналізувавши обставини та спосіб скоєння злочинів, співробітники карного розшуку Івано-Франківського МВ УМВС дійшли висновку, що ці кримінальні правопорушення в більшості – справа одних і тих же рук.

Тривала кропітка робота міліціонерів дала позитивний результат – вони вийшли на слід підозрюваних. Як розповів начальник Івано-Франківського міськвідділу внутрішніх справ підполковник міліції Ростислав Прокопчук, з’ясувалося, що 19-річний івано-франківець та його неповнолітній спільник проникали у чужі гаражі як за допомогою відмичок до воріт, так і підручних засобів. На сьогодні правоохоронці встановили, кому зловмисники збули частину викрадених речей, водночас робота у цьому напрямку триває.

Можна припускати, що певний час уникати покарання старшому зі спільників допомагав попередній кримінальний досвід – його раніше позбавляли волі за крадіжки чужого майна. Івано-Франківця затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Щодо молодшого фігуранта кримінальних проваджень, то зараз вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу.

2

3

4

5

6