Logo
14 Лютого 2015, 12:07

В Івано-Франківську затримали псевдоволонтерів (ФОТО)

Представники «Народної самооборони» Івано-Франківської області затримали псевдоволонтерів зі Львова, які збирали гроші начебто на допомогу хворим дітям.

псевдоволонтери

Про це на сторінці спільноти у Фейсбук повідомив координатор обласної  “Народної Самооборони” Юрій Лоп’янецький.

«Сьогоднi виявили ще двох псевдоволонтерiв з двох рiзних фондiв i знову з славетного м.Львова. На питяння, що вони роблять у Франкiвську, вiдповiли: «У Львовi нам уже не вірять» І знову спекулюють на хворих дiтях. Так додаю переписку "волонтера" з своïм другом, з яким вони разом збирали грошi через фонд, щоб купити жигулi. Друг являється директором фонду у своï 18 рокiв. Ось така прогресивна бiзнес молодьож», – йдеться у повідомленні.

Що ж до представників другого псевдо благодійного фонду, то інформація про нього вже поширена в інтернеті.

«А за другий фонд iнтернет переповнений повiдомленнями, що це шахраï. Фонд Самопомiч нiчого спiльного з політичною партiєю чи громадською органiзацiєю Самопомiч немає. Передали горе заробiтчан компетентним органам, ведеться слiдцтво. Ми спiльно з журналiстами продовжуємо виявляти псевдофонди. Будьте уважнi, коли вiддаєте свої кошти на вулицi незрозумiлим людям, що використовують чуже горе заради власноï наживи», – застерігає Юрій Лоп`янецький.

2

3

4

5

6

7

8