Logo
9 Лютого 2015, 12:17

В Івано-Франківську затримали розкрадачів ліфтового обладнання

Працівники міськвідділу міліції розшукали двох осіб, які викрадали електролічильники і гальмові котушки ліфтів.

ліфт

Про це повідомили в секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Івано-Франківській області.

Івано-франківцю було байдуже, що справність ліфтового обладнання – запорука безпеки здоров’я та життя мешканців міста.

Протягом певного часу в багатоповерхівках обласного центру вчинялися крадіжки з ліфтів. Невідомий зловмисник уночі проникав до машинного відділення і викрадав з шахт ліфтів металеві пружини. Було зрозуміло, що як комплектуюча деталь йому викрадене було не потрібне. Лиходія спокушували декілька кілограмів дротів, які можна було здати в пункт прийому металобрухту.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами дільничні інспектори Івано-Франківського міськвідділу міліції встановили і затримали чоловіка з шістьма кілограмами міді з гальмівних котушок ліфтів. Ним виявився місцевий житель.

«Зловмисник діяв у сусідніх будинках міста. Як правило, вирушав «на справу» вдень, коли більшість мешканців багатоповерхівок були на роботі. Крадькома заходив до під’їзду будинку, підходив до ліфта, звідки вчиняв крадіжку дверних ліфтових пружин, призначених для управління рухомими механізмами ліфтових кабінок, а відтак здавав їх на металобрухт. А також затримано чоловіка, який уже мав судимість, з електролічильниками, котрі він викрав з будинку багатоповерхівки міста», – зазначив заступник начальника відділу дільничних інспекторів міліції Андрій Ілійчук.