В Івано-Франківську знімуть всю рекламу зі стовпів

Департаментом містобудування, архітектури та культурної спадщини підготував лист-повідомлення про зміни до Закону України «Про рекламу».

26 липня набрав чинності Закон України від 03.07.2018 р. № 2484-VIII, яким внесено зміни до Закону України «Про рекламу» щодо використання окремих елементів благоустрою та контактної мережі при здійсненні рекламної діяльності, інформує міський Департамент містобудування, архітектури і культурної спадщини.

Так, у новій частині закону ідеться про те, що розміщення реклами та/або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення забороняється.

Після завершення дії дозволу на розташування реклами суб’єкти господарювання зобов’язані демонтувати згадані рекламні конструкції.

У разі невиконання цієї вимоги буде здійснено примусовий демонтаж таких рекламних конструкцій з відшкодуванням суб’єктами господарювання витрат, пов’язаних з демонтажем.

Для суб’єктів господарювання, які отримали дозволи на розташування згаданих конструкцій, ці рекламні конструкції розміщуються до завершення дії дозволу, без права на продовження його дії.

Адресатами цього листа є дотичні суб’єкти господарювання, виробники реклами, розповсюджувачі реклами, рекламодавці, також підрозділи Івано-Франківської міської ради – Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою, муніципальна інспекція з благоустрою, КП “Міськсвітло”, КП “Електроавтотранс” та сектор безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в м. Івано-Франківську.


Джерело: Фіртка

711 1

Залишити Коментар