Logo
27 Листопада 2014, 11:17

В Івано-Франківську з`явилося ще одне настінне панно (ФОТО)

Обласний центр Прикарпаття продовжує перетворюватись на одне велике художнє полотно.

панно

Молоді франківські художниці Оксана Парцей та Ірина Клицюк, авторки панно "Україна Єдина", розмалювали іще одну стіну, цього разу по вулиці Дністровській біля фінуправління.

Малюнок яскравий, на ньому багато українського - квітів, дерев, сонця, пише "Фіртка".

 "Нас запримітила Вікторія Сусаніна, начальник фінансового управління ще коли ми вирішували організаційні питання щодо панно на Мазепи і запропонувала розписати паркан біля управління, хотіла щось таке світле, тепле, українське. Ну і я думаю ми з завданням справились", - каже художниця Оксана Парцей.

Дівчата кажуть, що в картині багато символіки.

"Півень - то є також така свійська тварина, яка була досить популярною в українських віруваннях з давніх давен, півень, як домашній охоронець, який приносить злагоду і добробут в оселю, - розповідають дівчата. - Малювали ми довго,там насправді дуже багато кольорів, хоча сама композиція - не складна... Десь три тижні, то ще й тому, що погодні умови були не найкращі...".

Наразі нових вуличних панно дівчата малювати не планують через погодні мови. Нагадаємо, що "Типовий Франківськ" вже розповідав про найбільші та найвідоміші вуличні картини нашого міста.

панно1

панно3

панно2

Фото Фіртка

Схожі Новини