Logo
6 Березня 2015, 14:00

В Івано-Франківську з`явиться ще один рекламний екран

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради дозволив встановити рекламний світлодіодний екран ТОВ «Інвестзахідбуд».  Екран матиме розміри 2.9х2.1 метри і розміщуватиметься по вулиці Мазепи, поруч з будинком №168.

екран

Поки-що ТОВ "Інвестзахідгруп" отримало від виконкому лише тримісячний випробувальний термін на встановлення світлодіодного екрану. Якщо компанія дотримуватиметься усіх умов використання екрану, дозвіл буде продовжено.

«Ми змінили підхід до самої реклами. Ролики стали більш стриманими. Припинили використання екрану зараз. Зменшили яскравість і звук. Ведеться робота, щоб екран допомагав і бізнесу і суспільству. Ми отримали листа від МНС і тепер на цьому екрані буде також соціальна реклама», - зазначила на засіданні виконкому делегат від ТОВ «Інвестзахідбуд».

Варто зазначити, що це вже четверта спроба ТОВ "Інвестзахідгруп" отримати дозвіл на встановлення світлодіодного екрану по вулиці Мазепи, три попередні були відхилені.

Контролювати дотримання вимог щодо функціонування рекламного екрану буде Муніципальна інспекція і Рекламно-інформаційний центр, які по завершенню випробувального терміну повинні надати оцінку функціонування табло і на їх основі з’явиться остаточне рішення.