Logo
12 Березня 2015, 09:03

В Івано-Франківську з`явився автобус з обіцяним перевізниками GPS-трекером

На одному з автобусів, що здійснює міські перевезення в Івано-Франківську, було встановлено GPS-трекер та унікальний пристрій підрахунку пасажиропотоку, який має вмонтований фотоелемент і веде облік пасажирів.

пижик

Про це на сторінці Комуналка ІФ розповів директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Івано-Франківська Михайло Смушак.

«Передає по GPRS дані на сервер про розташування автобуса для відображення на карті та запам'ятовування кількості пасажирів. Також дає можливість формування звітів за певний період часу по пасажиропотоку, перегляд треку (тобто, де був автобус). Дані настільки детальні, що можна точно дізнатися на якій зупинці і в яку годину скільки зайшло і вийшло пасажирів. Доступ до програми надано працівникам відділу транспорту і зв'язку Департаменту, які зможуть моніторити його роботу», – пише Михайло Смушак.

За його словами, наразі система працюватиме в тестовому режимі, але вже незабаром може бути встановлена на більшості автобусів Івано-Франківська.

Систему запропонували самі перевізники, адже матимуть можливість контролювати роботу водіїв і точно знати кількість перевезених кожного дня пасажирів.