Logo
8 Квітня 2015, 11:33

В Івано-Фрнківську на продажі писанок для онкохворих дітей зібрали понад 4 тисячі гривень (ФОТО)

У день Благовіщення Пресвятої Богородиці, кожен бажаючий мав можливість долучитися до збору коштів для онкохворих дітей.

IMG_6697 (1)

У холі адміністративного приміщення, де знаходяться облдержадміністрація та обласна рада, було проведено акцію «Купи писанку – допоможи хворій дитині!», ініціатором якої стала обласна організація Всеукраїнського товариства «Просвіта».

До проведення акції та пожертви на лікування діткам долучилися й голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук та керівник апарату облдержадміністрації Руслан Панасюк, повідомляє прес-служба ОДА.

«Ми пропонуємо писанки, створені учасниками безкоштовних майстер-класів, які проводилися на базі музею мистецтв Прикарпаття, − розповів заступник голови обласної організації ВТ «Просвіта» Михайло Січка. − У них взяли участь понад 100 осіб: студенти та викладачі місцевих університетів, профспілкові активісти, іноземці, переселенці з Донеччини та Криму. Майстер-класи проводили відомі на Прикарпатті майстри писанкарства: Іванна Равлюк, Василь Кузенко, Тетяна Маник».

Впродовж заходу, за словами Михайла Січки, було зібрано 4 тисячі 341 гривню. Ці кошти перерахують благодійному фонду «Ти Ангел».

1

IMG_6666 (2)

IMG_6679 (2)

IMG_6687

IMG_6691

Схожі Новини