Logo
9 Грудня 2014, 15:17

В Новорічну ніч івано-франківський різдвяний ярмарок працюватиме до ранку

Починаючи з 12 грудня до 21 січня в Івано-Франківську відбуватиметься новорічно-різдяний фестиваль.

будки

Про це сьогодні на оперативній нараді у міського голови повідомила директор КП "Івано-Франківський міський рекламно-інформаційний центр" Вікторія Шахоріна.

За словами Шахоріної, для новорічного ярмарку вже встановлені на Вічевому майдані 26 дерев’яні будиночки, які обладнані всім необхідним для торгівлі, декоровані штучною хвоєю та гірляндами.

«Двадцять п'ять будиночків призначені для торгівлі ярмарковою продукцією, а один - для охорони, яка постійно буде здійснювати контроль та нагляд, як у денний, так і у нічний час доби» - зазначила Вікторія Шахоріна .

Як розповіла чиновниця, ярмарок відкриють у п’ятницю 12 грудні о 15:00 Андріївськими вечорницями, передає кореспондент «Бліц-Інфо». Функціонуватиме він кожного дня починаючи з 11:00 і аж до 21:00 години.

Окрім 6 січня, оскільки у цей день Святий вечір. Однак в Новорічну ніч ярмарок працюватиме цілу ніч. А 1 та 7 січня - з 13:00.

Сам фестиваль буде відбуватись у всьому місті. Інформуватимуть мешканців та гостей міста про проведення фестивалю афішами та у ЗМІ.