Logo
16 Березня 2015, 17:14

В ОДА озвучили цифри, через які не хочуть продовжувати контракт з діючим директором обласної філармонії (ФОТО)

Розгорнута у окремих франківських ЗМІ інформаційна кампанія, пов'язана із завершенням дії контракту директора обласної філармонії Андрія Савки – це спроба тиску на посадових осіб ОДА у прийнятті ними кадрових рішень. 

4

Про це на прес-конференції заявив заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Ігор Пасічняк.

За його словами, нині діючого директора обласної філармонії ніхто не звільняє, у нього просто закінчується контракт. Але продовжувати його ОДА не збирається через те, що показники роботи філармонії в останні роки погіршилися.

«Середня відвідуваність концертів філармонії протягом 2011-2014 років скоротилася на 32 відсотки: зі 159 до 107 відвідувачів. На 11,5% знизився середній дохід від концертів: з 1291 у 2010 році до 1140 гривень у 2014 році», – озвучив цифри заступник голови ОДА.

Крім цього, за словами Пасічняка, відповідно до аналізу фінансування філармонії в її розвиток у 2010 році з обласного бюджету було вкладено 4,737 млн. грн., а в 2014 році – 7,340 млн. грн. Натомість у структурі власних доходів переважають надходження  від оренди приміщення, а не кошти від здійснення концертної діяльності.

«За цей період на 18 осіб збільшилася чисельність працівників філармонії. Як бачимо, по всіх цих показниках гордитися особливо немає чим», – каже заступник очільника області.

Скаржаться в ОДА й на те, що в минулому році обласна філармонія провела лише 2 концерти в сільській місцевості тоді, як у 2010 році таких концертів було 53.

«Я дуже не хочу, щоб нас звинувачували в якомусь упередженні чи в якихось інших страшних гріхах. Мені не хочеться переводити спокійний, реальний, виважений аналіз  діяльності філармонії у площину міжособистісних стосунків чи інтриг», – каже Ігор Пасічняк.

Невдовзі облдержадміністрацією буде оголошено відкритий конкурс на посаду директора філармонії, у якому зможуть брати участь всі бажаючі, які вважають себе спроможними керувати головною установою культури області.

Заступник голови ОДА запевнив журналістів, що ніхто з його сім`ї не буде брати участь у конкурсі, в тому числі й брат, Мирослав Пасічняк, який є солістом академічного камерного оркестру «Harmonia nobile».

1

2

3

5

6

7