Logo
9 Квітня 2020, 10:35

В Офісі Президента обговорювали введення надзвичайного стану

Через загрозу стрімкого поширення коронавірусу в Україні минулого місяця Володимир Зеленський створив координаційну раду з протидії COVID-19.

Надзвичайний стан – це заходи, які можуть допомагати контролювати ситуацію, контролювати те, щоб люди знаходилися вдома, пише УП.

Щодо введення такого стану заступник зазначив, що "така можливість завжди є". Втім, підкреслив заступник голови ОПУ, нині введена надзвичайна ситуація, і у владі вважають вжиті заходи достатніми.

"Але ж все одно – ти виходиш на вихідних і бачиш, скільки людей гуляють в парку, розумієш? Тому ми усіх закликаємо до того, щоб вони знаходились вдома, менше гуляли та були завжди в масках", - сказав Тимошенко.

Він також розповів про координаційні наради з Міністерством охорони здоров'я. За його словами, МОЗ разом з науковцями розробили оптимістичний, негативний і середній сценарії поширення коронавірусу.

"Я зараз не буду озвучувати цифри, тому що за них має відповідати МОЗ. Втім у порівнянні з іншими країнами ми зараз йдемо по оптимістичному сценарію розвитку подій", – розповів заступник голови Офісу президента.

 

Схожі Новини