Logo
29 Квітня 2019, 18:19
Теги: освіта

В освіту Калуша цього року вкладуть близько 10,5 мільйонів гривень

Виконавчий комітет Калуської міської ради затвердив проект рішення про підготовку закладів освіти до наступного навчального року та забезпечення їх роботи в осінньо-зимовий період.

Загалом у заклади освіти міста цього року вкладуть понад 10 мільйонів 470 тисяч гривень. З них, майже 1 мільйон 40 тисяч гривень – кошти субвенції з державного бюджету на Нову українську школу (а саме на закупівлю меблів, комп’ютерної техніки та дидактичних матеріалів), решту – забезпечить міський бюджет, інформують "Вікна".

Більшу частину коштів, майже 6 мільйонів гривень, вкладуть у капітальні ремонти закладів освіти. Зокрема, близько 3,2 мільйона гривень у капремонт шкіл міста. Запланований ремонт приміщень (найбільше вкладуть у ЗОШ №7 – 550 тисяч гривень), реконструкція санвузлів у дев’ятій школі на 500 тисяч гривень та капітальний ремонт центрального входу в гімназії та ЗОШ №11. Капітальні ремонти заплановані у всіх закладах,за винятком першої школи.

Для дошкільних навчальних закладів цього року запланували капітальних видатків на суму понад 2 мільйона гривень, для позашкільних – 740 тисяч гривень.

Майже 1 мільйон гривень цього року заплановано використати на поточні ремонті роботи в закладах освіти, ще понад 3,5 мільйони гривень – у зміцнення матеріальної бази: на оновлення меблів, закупівлю комп’ютерної техніки, обладнання для харчоблоків тощо.

Схожі Новини