Logo
19 Лютого 2016, 15:05

В рамках проекту «Ровер в меді» в Івано-Франківську встановлено понад сотню паркомісць (ФОТО, ВІДЕО)

Виш, що перший в Україні став дружнім до велосипедистів. Так позиціонує себе Івано-Франківський національний медичний університет. Відповідну грамоту отримав від руху «Тепле Веломісто». Адже студенти вишу вибороли кошти на втілення екопроекту «Ровер в меді».

IMG_0298

 Все розпочалося із встановлення велопарковки біля Центрального корпусу університету. Рік тому. Втім, місць не вистачало. Аби ровери не тулилися до стін навчального закладу та не псували фасад приміщення, студенти ініціювали масштабний велопроект. Своїм натхненником називають університетського ректора, інформує Вежа.

На втілення екологічного проекту студенти отримали грант від популярного українського пивного бренда. А це 130 тисяч гривень.

Загалом в рамках проекту по місту встановлено понад сотню паркомісць. Вони розташовані зокрема біля кафедр та гуртожитків медичного вишу. Нову велопарковку відкрили у дворику фортечної галереї. Для пропаганди здорового способу життя та екологічного транспорту студенти створили також відповідний соціальний ролик. Ректорат активісти попросили посприяти встановленню відеонагляду за парковками. Отримали позитивну відповідь.

https://youtu.be/8AdR9TNiqyI

IMG_0291

IMG_0301

IMG_0305

IMG_0306

IMG_0310

IMG_0299